22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Shine

shine logo

Qingdao Shenghan Chromatograph Technology Co., Ltd. (SHINE) to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży chromatografów jonowych i części zamiennych. Założona w 2002 roku firma SHINE zapewnia doskonałe rozwiązania już dla ponad 4000 użytkowników z różnych branż.

Jest to największe przedsiębiorstwo badawczo-rozwojowe i produkcyjne skoncentrowane na produkcji chromatografów jonowych w Chinach którego członkowie zespołu badawczo-rozwojowego stanowią ponad 40% wszystkich pracowników. Zespół naukowców SHINE bierze udział w opracowywaniu narodowych norm związanych z chromatografią jonową w Chinach.

Motto przewodnie firmy to:

MAKING EFFORTS TO LABEL CHINESE SCIENTIFIC INSTRUMENTS AS TOP-CLASS, COME TOWARDS THE WORLD SERVICE GLOBALLY.

Aktualnie firma SHINE produkuje 3 serie chromatografów jonowych:

laboratoryjne, przenośne i typu on-line, które spełniają wymagania odnośnie rutynowego i śladowego wykrywanie anionów i kationów, cyjanków, jodków, cukrów, kwasów organicznych itd. Chromatografy jonowe firmy SHINE są szeroko stosowane w ochronie środowiska, analizie wody, ropy naftowej, chemii, żywności, farmacji, ochrony zdrowia, elektrotechnice i elektronice, badaniach naukowych i innych dziedzinach. Ponadto SHINE jest jedyną firmą w Chinach, która może pochwalić się masową produkcję kolumn do chromatografii jonowej.

Podstawowe komponenty chromatografów są opracowywane i produkowane przez SHINE. Rocznie produkowanych jest do 2000 chromatografów jonowych, około 4000 detektorów przewodnictwa i tłumików oraz około 30 000 kolumn.

SHINE jest nie tylko w stanie zapewnić produkty wysokiej jakości, ale także zapewnia kompleksowość i profesjonalizm oraz wsparcie techniczne, usługi serwisowe i aplikacyjne dla klientów.

Gwarantuje dożywotnią obsługę przed i po sprzedaży aparatu. W tym testowanie próbek i usługi konsultingowe, instalację i uruchomienie, profesjonalne usługi serwisowe, szkolenia z obsługi przyrządów, bezpłatne aktualizacje oprogramowania przy współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami.
Sieć sprzedaży SHINE obejmuje wszystkie prowincje w Chinach a produkty eksportowane są do ponad 30 krajów. Przedstawicielem w Polsce jest Anchem Plus.

Dzięki szybkiemu rozwojowi firma zajmuje pierwsze miejsce w rodzimej branży pod względem wielkości przedsiębiorstwa oraz siły R&D i jej udziału w rynku i stała się wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań do chromatografii jonowej.

Interesuje Cię oferta produktów firmy Shine?

Anchem Plus Mariusz Malczewski posiada w swojej ofercie chromatografy jonowe firmy Shine. Więcej o chromatografii jonowej można znaleźć na Naszych stronach, np. TUTAJ.