22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Automatyczne dozowniki strzykawkowe

Microlab 600

Microlab 600 to modułowa pompa strzykawkowa przeznaczona do zadań związanych z przenoszeniem cieczy, tam gdzie zadanie to jest zbyt duże dla strzykawki lub pipety, ale niewystarczające, aby uzasadnić zastosowanie robota do dozowania cieczy.

Microlab 600 oferuje dokładność i precyzję, które przewyższają wyroby ze szkła klasy A, a zastosowanie graficznego interfejsu użytkownika pozwala na łatwe i szybkie rozcieńczanie i dozowanie cieczy

Każde laboratorium ma zadania, które są za małe, aby je zautomatyzować, i za duże, aby można je było wykonać ręcznie. Microlab 600 to półautomatyczny dozownik cieczy zaprojektowany specjalnie do tych „pośrednich” aplikacji. Microlab 600 zwiększa przepustowość i powtarzalność, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić odczynniki oraz zmniejszyć koszty.

Konfigurowanie Microlab 600 jest proste i polega na wybraniu opcji rozcieńczalnika lub dozownika. Każdy rozcieńczalnik / dozownik zawiera wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy. Wszystkie konfiguracje Microlab 600 są dostarczane ze strzykawkami o wybranych objętościach określanych przy zakupie.

Microlab 700 to wysoce precyzyjna pompa strzykawkowa nowej generacji z ekranem dotykowym jako kontrolerem co zapewnia doskonałe rozwiązanie technologiczne.

Microlab 700 to wysoce precyzyjna pompa strzykawkowa nowej generacji z ekranem dotykowym jako kontrolerem co zapewnia doskonałe rozwiązanie technologiczne.

Konfiguracja podwójnego rozcieńczalnika strzykawkowego wykorzystuje dwie strzykawki do rozcieńczenia w zakresie 1: 50 000 w jednym kroku, drastycznie skracając czas przygotowania próbki i marnowanie rozcieńczalnika. Rozcieńczalnik myje rurki pomiędzy dozowaniem każdej próbki, minimalizując przenoszenie nawet dla bardzo wymagających technik oznaczania.

W przypadku czułych zastosowań wykorzystywana jest głowica DTHP ( disposable tip hand probe ) gdzie próbka jest zasysana dojednorazowej plastikowej końcówka, która jest wyrzucana pomiędzy dozowaniem każdej próbki eliminując możliwość przeniesienia.

Dzięki temu Microlab 700 to najbardziej niezawodny i solidny dostępny system dozowania.