Kolumny do GC

Anchem Plus jest przedstawicielem znanego producenta kolumn kapilarnych do chromatografii gazowej firmy Restek. W ofercie znajdują się kolumny o różnej polarności, począwszy od niepolarnych z fazą opartą o dimetyl polisiloksan, poprzez śedniopolarne z fazami modyfikowanymi grupami fenylowymi czy cyjanowymi, po polarne zawierające glikol polietylenowy.

Oprócz klasycznych wypełnień porównywalnych przy pomocy tabel z wypełnieniami innych producentów w ofercie można znaleźć kolumny z unikalnymi wypełnieniami do specjalistycznych zastosowań pozwalających na analizę związków w zastosowaniach klinicznych, laboratoriach kryminalistycznych i toksykologicznych, środowiskowych, spożywczych i perfumeryjnych, farmaceutycznych oraz kolumny specjalnie deaktywowane.

Kolumny oferowane są w różnych rozmiarach z możliwością wyboru długości, średnicy wewnętrznej i grubości naniesionej fazy stacjonarnej. Restek oferuje też kolumny metalowe, typu PLOT oraz pakowane. Jesteśmy także w stanie dostarczyć kolumny skonfigurowane na specjalne życzenie użytkownika.

Kolumny GC oferujemy również z katalogu Thermo Scientific, w którym znajdziemy duży wybór kolumn kapilarnych, metalowych i PLOT. Kolumny firmy Thermo Scientific mogą być dodatkowym uzupełnieniem oferty, gdyż w katalogu znajdziemy także kolumny GC o wypełnieniach używanych przez innych producentów.

Krzemionkowe kolumny kapilarne o standardowych wypełnieniach znajdują się również w katalogu Macherey-Nagel.

Kontakt z nami

NAPISZ DO NAS

TELEFON

+48 22 350 77 07

ADRES

ul. Bora-Komorowskiego 56
03-982 Warszawa

Formularz kontaktowy

3 + 11 =