22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Kolumny do GC

Anchem Plus jest przedstawicielem znanego producenta kolumn kapilarnych do chromatografii gazowej firmy Restek.

W ofercie znajdują się kolumny do GC o różnej polarności, począwszy od niepolarnych z fazą opartą o dimetyl polisiloksan, poprzez średniopolarne z fazami modyfikowanymi grupami fenylowymi czy cyjanowymi, po polarne zawierające glikol polietylenowy. Oprócz klasycznych wypełnień porównywalnych przy pomocy tabel z wypełnieniami innych producentów w ofercie można znaleźć kolumny do GC z unikalnymi wypełnieniami do specjalistycznych zastosowań pozwalających na analizę związków w zastosowaniach klinicznych, laboratoriach kryminalistycznych i toksykologicznych, środowiskowych, spożywczych i perfumeryjnych, farmaceutycznych oraz kolumny specjalnie deaktywowane.

kolumny gc

Kolumny do GC oferowane są w różnych rozmiarach z możliwością wyboru długości, średnicy wewnętrznej i grubości naniesionej fazy stacjonarnej.

Restek oferuje też kolumny metalowe, typu PLOT oraz pakowane. Jesteśmy także w stanie dostarczyć kolumny do GC skonfigurowane na specjalne życzenie użytkownika.

Kolumny do GC oferujemy również z katalogu Thermo Scientific, w którym znajdziemy duży wybór kolumn kapilarnych, metalowych i PLOT. Kolumny firmy Thermo Scientific mogą być dodatkowym uzupełnieniem oferty, gdyż w katalogu znajdziemy także kolumny do GC o wypełnieniach używanych przez innych producentów.

Krzemionkowe kolumny kapilarne o standardowych wypełnieniach znajdują się również w katalogu Macherey-Nagel.