22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Profil firmy

MISJA FIRMY

Firma ANCHEM Plus Mariusz Malczewski powstała w 2019 roku. Po ponad 20 latach pracy w branży chromatograficznej jako współwłaściciel firmy Anchem postanowiłem rozpocząć działalność pod własnym nazwiskiem. Znając środowisko analityków chcę pomóc pracującym w laboratorium w ich codziennej pracy poprzez proponowanie rozwiązań, materiałów i sprzętu, które ułatwią i przyspieszą ich pracę.

 

Szanowni Państwo,

Anchem Plus jest firmą handlową skoncentrowaną na konsumentach zainteresowanych produktami z zakresu chromatografii i przygotowania próbek do analizy chemicznej. Jesteśmy przedstawicielem znanych producentów akcesoriów i wyposażenia laboratoriów. Współpracujemy z takimi firmami, jak Restek, Hamilton czy Thermo Scientific, ale staramy się też propagować nowe, mniej znane marki. Chcemy zapewnić Państwu szybki dostęp do najczęściej używanych produktów oferując, towary z naszego magazynu lub zapewniając jak najsprawniejszą dostawę od producentów. Znaczną uwagę przywiązujemy także do proporcji jakości w stosunku do ceny, starając się oferować najlepsze produkty w jak najlepszych cenach.

Anchem Plus jest firmą której koncepcja zarządzania polega na długotrwałym, świadomym i zrównoważonym działaniu, zorientowanym przede wszystkim na oczekiwaniach klientów, pracowników firmy, dostawców i kontrahentów. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta.

Wszystkie zauważone we wzajemnych relacjach z klientami problemy staramy się rozwiązywać w duchu porozumienia i o takie podejście do współpracy prosimy.

Z poważaniem
Mariusz Malczewski