22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Strzykawki chromatograficzne

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę strzykawek chromatograficznych, które są standardem w precyzyjnym odmierzaniu cieczy i gazów. Są to produkty znanej szwajcarskiej firmy Hamilton, jak również renomowanej amerykańskiej firmy SGE.

Oferujemy je bezpośrednio od producenta lub z katalogu firmy Restek.

Najwyższej jakości materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że strzykawki te zapewniają najwyższą możliwą precyzję i uzyskiwanie wiarygodnych analiz. Można wybierać spośród ponad 2000 strzykawek, licznych części i akcesoriów lub przy współpracy z producentem stworzyć własne wersje strzykawek.

Producenci stale poszukują nowych materiałów i technologii w celu dopasowania kształtu i funkcjonalności oferowanej linii strzykawek i igieł. Strzykawki wykonane są ze szkła borokrzemowego, a katalog zawiera różne opcje zakończeń do podłączenia igieł, w tym opcję typu Luer, niklowanych zakończeń Luer lock, a nawet odpornych na temperaturę strzykawek do 200° C.

Oferujemy strzykawki do nastrzyków manualnych oraz do autosamplerów znanych producentów aparatury takich, jak: Agilent, Shimadzu, Varian, Thermo Scientific, Perkin Elmer CTC. Oferta obejmuje strzykawki do poboru cieczy i gazoszczelne.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych strzykawek elektronicznych zapraszamy do poznania oferty Thermo Scientific na strzykawki eVol oraz systemy MEPS. Możemy również zaproponować strzykawki wielokanałowe idealne do dozowania cieczy do mikropłytek.

Sprzedajemy również plastikowe sterylne strzykawki z katalogu Restek.