22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Akcesoria do HPLC

Oferta akcesoriów do HPLC obejmuje wszystkie materiały, które mogą być potrzebne w laboratorium wykorzystującym tę technikę. Oferujemy części zamienne i materiały zużywalne do sprzętu takich producentów, jak: Agilent, Thermo Scientific, Shimadzu, Waters.

Oferujemy kapilary stalowe i PEEK, złączki, ferrule i narzędzia do podłączenia kolumn, zaworów i innych elementów systemu, w tym elementy zaworów Rheodyne. Uzupełnieniem są filtry, miksery i inne akcesoria do przygotowania fazy mobilnej, odgazowywacze i termostaty kolumnowe.

Wszystkie wymienione akcesoria pochodzą z katalogów Thermo Scientific i Restek.

Firma Sciencix z siedzibą w USA to wiodący producent i dystrybutor wysokiej jakości części zamiennych i akcesoriów do chromatografów cieczowych i spektrometrów mas. Firma zyskała renomę dzięki zaangażowaniu w dostarczanie części zamiennych od producentów takich jak Agilent, Waters, Shimadzu, Thermo Scientific, Dionex, Sciex czy Perkin Elmer.

Sciencix oferuje szereg części zużywalnych do pomp HPLC, w tym tłoczki i uszczelki, pompki perystaltyczne, zawory, kapilary stalowe, filtry, części do autosamplerów (igły, strzykawki, statory, złączki i uszczelki) oraz części do detektorów HPLC (lampy i soczewki). Ponadto firma oferuje części zamienne do detektorów MS.

Dzięki dużej ilości części na magazynie, większość zamówień jest realizowana w ciągu 24 godzin. Firma oferuje również gotowe zestawy PM Kit, które ułatwiają codzienną obsługę chromatografów, ale również tworzy spersonalizowane zestawy na indywidualne życzenie klienta.

Zakup części zamienne i akcesoriów od Sciencix to gwarancja jakości i niezawodności. Wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa sprawiają, że Sciencix jest wyborem nie tylko dla naukowców i specjalistów z branży, ale również dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, które wymagają niezawodnego i szybkiego dostępu do części zamiennych.