22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Kolumny jonowe

Qingdao Shenghan Chromatograph Technology Co (SHINE) swoja pierwsza kolumnę do chromatografii jonowej wyprodukowało w 2008 roku.

Od tego momentu ruszyła masowa produkcja chińskich kolumn do IC. Profesjonalny zespół R & D i zaawansowany technologicznie proces produkcyjny doprowadziły do powstania szerokiej gamy kolumn IC chrakteryzujących się wysoką powtarzalnością i separacją umożliwiającą użytkownikom dobór odpowiedniej kolumny do opracowanej metody analitycznej.

Wszystkie kolumny oferowane są w różnych rozmiarach długości, średnicy i wielkości porów tak więc każdy użytkownik znajdzie tutaj kolumnę dla siebie.

Wielkość oferty pozwala na zaoferowanie kolumn odpowiadających swoimi parametrami wyrobom takich firm jak Agilent, Shimadzu lub Waters.

SHINE jest drugą na świecie firmą która opracowała system kolumn typu Hydroxide-Selective przełamując zmonopolizowany rynek.

kolumna ic firmy shine
shine kolumny jonowe ic

W ofercie SHINE znajdują się kolumny do IC do oznaczania anionów, kationów i kolumny zabezpieczające.

Kolumny IC serii SH opracowane są na bazie polimerowej z użyciem unikalnej technologii łączącej polimer z fazą stacjonarną. Z tego powodu kolumny SH wykazują bardzo dobry rozdział pików, symetrię kształtu pików, stabilność i powtarzalność. Wykonane są ze specjalnej stali, wypełnione złożem wykonanym ze starannie dobranego, trwałego ziarna, z fazą stacjonarną nanoszoną w specjalnej technologii która umożliwia maksymalną wymianę jonów. Każde wypełnienie testowane jest dla sprawdzenia powtarzalności. Stabilność kolumny zapewniona jest do pracy przy ciśnieniu do 300 bar.

Pełny katalog kolumn IC można znaleźć poniżej:

 

Dodatkowymi akcesoriami do chromatografii jonowej są zewnętrzne detektory UV, konduktometryczne i amperometryczne.  SHINE oferuje też supresory które mogą być wykorzystane nie tylko do chromatografów firmy SHINE ale też do innych producentów np. Thermo / Dionex czy Metrohm. 

W ofercie znajdują się też autosamplery do chromatografów IC, generatory eluentu, odgazowywacze i przystawki do przełączania kolumn.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z nasza firmą.

supresory shine