22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Laboratoryjne Chromatografy Jonowe SHINE

Aktualnie oferowana seria D laboratoryjnych chromatografów jonowych składa się z kilku aparatów umożliwiających analizę kationów lub anionów oraz dwukanałowego chromatografu do jednoczesnej analizy kationów i anionów.

Każdy z nich wyposażony jest w detektor przewodności ale może być tez doposażony lub współpracować z detektorami: amperometrycznym, UV, lub masowym.

CIC-D100

CIC-D100 to podstawowy model chromatografu jonowego SHINE. Wyposażony w detektor przewodności z automatyczną zmiana zakresu pracy oraz ze wstępnym ogrzewaniem eluentu. Uruchamianie i wyłącznie aparatu odbywa się przy pomocy jednego klawisza po naciśnięciu którego rozpoczyna się sekwencja uruchamiania lub wyłączania.

CIC-D120

Chromatograf jonowy CIC-D120 to aparat o poprawionej stabilności z szeroko zakresowym detektorem przewodności i stabilizacją temperatury kolumny w opcji 3D. Dodatkowo wyposażony jest w samoregenerujący się supresor o małej objętości. System sterowany jest z zewnętrznego komputera przy pomocy programu chromatograficznego.

CIC-D150 

Ten chromatograf wyposażony jest w szereg rozwiązań ułatwiających pracę użytkownikowi. Między innymi posiada wbudowany alarm wycieku który w przypadku braku interwencji operatora wstrzymuje pracę chromatografu. Wyposażony jest w separator oddzielający gaz od fazy ciekłej, wstępne podgrzewanie fazy ciekłej i detektor z automatyczną zmianą zakresu pracy pozwalający na analizę związków w zakresie od 5 ppb do 100 ppm. Nowością jest możliwość obsługi chromatografu z aplikacji mobilnej np. smartfonu.

CIC-D160

CIC-D160 to chromatograf jonowy z wbudowanym generatorem eluentu umożliwiającym pracę w gradiencie rozpuszczalnika. Posiada wbudowany system odgazowywania i automatyczny system dozowania dużych objętości z opcja rozcieńczania próbki. Współpracuje z innymi detektorami wykorzystywanymi w chromatografii jonowej.

CIC-D180

Chromatograf jonowy CIC-D180 to najnowszy produkt firmy SHINE który posiada wbudowany ekran dotykowy do sterowania aparatem oraz może być też programowany z aplikacji mobilnej. Wyposażony jest w czujnik eluentu, podgrzewacz fazy mobilnej z odgazowywaniem oraz specjalną funkcję przemywania pompy i tłoków z pozostałości buforów.

CIC-D180

Chromatograf jonowy CIC-D180 to najnowszy produkt firmy SHINE który posiada wbudowany ekran dotykowy do sterowania aparatem oraz może być też programowany z aplikacji mobilnej. Wyposażony jest w czujnik eluentu, podgrzewacz fazy mobilnej z odgazowywaniem oraz specjalną funkcję przemywania pompy i tłoków z pozostałości buforów.

CIC-D300

Dwukanałowy chromatograf jonowy CIC-D300 pozwala na jednoczesna analizę kationów i anionów w niezależnych od siebie torach analitycznych. Specjalny system podgrzewania eluentu zapobiega tworzeniu się pęcherzyków powietrza w fazie mobilnej. Dodatkowy klawisz funkcyjny umożliwia szybkie przełączeni wybranego kanału w opcję czyszczenia.

CIC-P60

Przenośny chromatograf jonowy CIC-P60 to unikalne kompaktowe rozwiązanie pozwalające na szybką analizę jonów w dowolnym miejscu. Aparat wyposażony jest duży ciekłokrystaliczny monitor do sterowania i opracowywania wyników. Krótkie kolumny do szybkiego rozdziału umożliwiające analizę w ok. 5 minut, system automatycznego płukania toru analitycznego, opcję Wi-Fi do połącznia z tabletem lub laptopem.

Procesowe chromatografy jonowe SHINE

Firma SHINE posiada w swojej ofercie również chromatografy jonowe do ciągłej pracy w systemie on-line. Są to urządzenia automatycznie pobierające próbki, wykonujące zaprogramowana analizę i opracowujące wyniki lub przesyłające je do operatora. Systemy te są w pełni zautomatyzowane i konfigurowane zgodnie z wymaganiami użytkownika. Dokładne informacje dostępne są poprzez kontakt z nasza firmą.