22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Zatężarki MultiVap firmy LabTech przyspieszają parowanie poprzez obniżenie ciśnienia cząstkowego pary rozpuszczalnika tuż nad powierzchnią cieczy. Igły wydmuchowe wykorzystują strumień gazu do ciągłego odpychania warstwy powietrza, co zwiększa szybkość parowania. Próbki są zanurzone w łaźni wodnej z programowalną temperaturą (do 100°C), dzięki czemu odparowanie jest dodatkowo przyspieszone.

Nowy automatyczny system równoległy LabTech MultiVap 10 pozwala na odparowywanie 10 próbek do stanu stałego lub zatężenie ich do stałej objętości końcowej. Urządzenie wyposażone jest w system automatycznego wykrywania punktu końcowego cieczy.

MultiVap 54 to najnowszy, wielokanałowy i wielofunkcyjny system zatężania zaprojektowany przez firmę LabTech. Pozwala zapewnić najwyższe standardy efektywności, szybkości i niezawodności procesu koncentracji. Urządzenie wyposażone jest w 54 igły (6 kanałów po 9 igieł) z możliwością korzystania z wybranych pozycji. Ponadto sprzęt ma możliwość automatycznej regulacji położenia igieł w zależności od zmieniającej się objętości próbki, co pozwala na przyspieszenie procesu i zmniejszenie kosztów zatężania.

Obydwa urządzenia wyposażone są w zintegrowany system odprowadzania oparów, dzięki czemu nie muszą zajmować miejsca pod dygestorium.

Dzięki zastosowaniu automatycznych systemów można:

  • zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność;
  • zaoszczędzić zużywany gaz;
  • zyskać powtarzalny i precyzyjny proces;
  • stosować naczynia o różnej pojemności.

Tylko do 30 listopada 2022 roku wyjątkowa promocja: 15% rabatu na wszystkie modele!