Autosamplery HTA

Anchem Plus jako przedstawiciel włoskiej firmy HTA oferuje obszerną kolekcję systemów dozowania do analizatorów i stanowisk przygotowania próbek zaprojektowanych specjalnie do zastosowań w chemii analitycznej, naukach przyrodniczych i laboratoriach klinicznych. Dotyczy to chromatografii gazowej, chromatografii cieczowej, spektrometrii mas i spektroskopii.

HTA rozpoczęła działalność w 1991 roku od prac w sektorze GC i GC / MS, w którym oferuje najszerszą gamę modeli autosamplerów dostępnych na rynku, w tym wszystkie popularne techniki dozowania, takie jak dozowanie cieczy, analiza fazy nadpowierzchniowej i SPME.

Obecnie najszybciej rozwijającą się linią biznesową są stacje robocze do przygotowywania próbek. Zapewniają one automatyczne przygotowanie próbek, które obejmuje etapy przenoszenia cieczy, filtracji lub oczyszczania (w tym ekstrakcję z fazy stałej), obsługę naczynek (ważenie, zamykanie / odkręcanie i wirowanie), identyfikację (BCR i RFID) i kondycjonowanie próbek (chłodzenie i ogrzewanie).

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów oferty autosamplerów HTA?

Jeśli chcesz zwiększyć wydajność swojego laboratorium, poszukujesz autosamplera, nie szukaj dalej niż premierowe urządzenie automatyczne HTA. Produkowane we Włoszech w ramach certyfikowanych systemów zarządzania jakością UNI EN ISO 9001: 2015 i UNI EN ISO 13485: 2016.

Kontakt z nami

NAPISZ DO NAS

kontakt@anchemplus.pl

TELEFON

+48 22 350 77 07

ADRES

ul. Bora-Komorowskiego 56
03-982 Warszawa

Formularz kontaktowy

7 + 12 =