22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Wyparki obrotowe

Firma LabTech oferuje innowacyjną linie wyparek obrotowych z serii EV z kolorowym wyświetlaczem umożliwiającym kontrolę szybkości obrotowej i temperatury, z automatycznie podnoszonym ramieniem i niezależną łaźnią wodną gwarantującą maksimum bezpieczeństwa i wysoką ergonomię pracy.

Dzięki kompleksowemu podejściu firmy LabTech, w naszej ofercie znajdują się również akcesoria niezbędne do efektywnego procesu odparowywania. Są to pompy próżniowe, zestawy szkła, kontrolery próżni jak również chłodziarki recyrkulacyjne (chillery) eliminujące koszty zużycia wody.

profesjonalna wyparka obrotowa w anchem plus

Możesz liczyć na naszą pomoc!

Zapewniamy Państwu najwyższej jakości usługi serwisu doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu przez okres użytkowania zakupionej wyparki obrotowej pełną opiekę pogwarancyjną dostarczonego przez nas sprzętu laboratoryjnego.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących wyparki obrotowej zadzwoń! Tel. +48 22 350 77 07, lub napisz do nas! kontakt@anchemplus.pl

Wyparka obrotowa najlepsza dla bezpieczeństwa, wydajności i elastyczności

W porównaniu z aparatem statycznym próżniowa wyparka obrotowa może szybko i płynnie przeprowadzać destylacje jednostopniowe. Wydajność destylacji rotacyjnej jest na ogół prawie czterokrotnie większa niż konwencjonalnej destylacji statycznej, dlatego jej szeroki sukces wyparki obrotowej nie jest zaskakujący. Odparowanie jest powszechną i ważną fazą w wielu zastosowaniach badawczo-rozwojowych.

Stężenie roztworów poprzez destylację rozpuszczalnika i pozbycie się pozostałości o niskiej i wysokiej temperaturze wrzenia lub stałej jest niezbędnym etapem syntezy organicznej i ekstrakcji zanieczyszczeń nieorganicznych. Parowniki są również stosowane poza laboratoriami badawczymi, na przykład w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, petrochemicznym i spożywczym.

Zalety wyparki obrotowej:

  • Łatwe wyjęcie kolby i łącznika destylacyjnego
  • Wygodna do obsługi przez pracownia laboratorium
  • Precyzyjna i stabilna kontrola temperatury ogrzewania i prędkości obrotowej
  • Szeroki zakres dostępnych akcesoriów
  • Łatwa rozbudowa wyparki obrotowej
  • Precyzyjna kontrola pracy dzięki cyfrowemu wyświetlaniu szybkości obrotów , temperatury
  • Szeroki zakres kontroli temperatury wyparki obrotowej
  • Funkcja zapisywania i śledzenia wszystkich parametrów trwającego procesu