22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

Wirówki laboratoryjne

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wirówek laboratoryjnych.

Dostępne są cztery linie począwszy od wirówek mikro, wolnoobrotowych wirówek medycznych, szybkoobrotowych wirówek o dużej pojemności po wielozadaniowe wirówki szybkoobrotowe.

Wszystkie modele wyposażone są w funkcję automatycznego otwierania pokrywy po zakończeniu wirowania, bezobsługowy silnik indukcyjny oraz blokadę bezpieczeństwa uniemożliwiającą rozpoczęcie wirownia z otwartą pokrywą. Seria wirówek z chłodzeniem posiada dren ułatwiający odprowadzanie wilgoci i skroplin z komory oraz system szybkiego schładzania (do 4°C w 5 minut).

Duża ilość oferowanych rotorów kątowych i horyzontalnych oraz różnorodność koszy i adapterów umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Wirówki firmy LabTech odznaczają się:

  • szybkim procesem chłodzenia;
  • możliwością zapisania do 100 programów wirowania;
  • funkcją automatycznego rozpoznawania rotora (rotor ID);
  • zmotoryzowanym mechanizmem otwierania pokrywy;
  • wbudowanym czujnikiem niewłaściwego wyważenia rotora;

 

wirówka laboratoryjna labtech

Innowacyjność, bezpieczeństwo i niezawodność czyli wirówki laboratoryjne firmy LabTech

Prawie 20 modeli wirówek, które posiadamy w swoim asortymencie daje nam możliwość dopasowania odpowiedniego urządzenia do potrzeb każdego laboratorium. Szybkie schładzanie komory wirowania (do 4°c w 5 minut! ) oraz opcja zapisania do 100 programów użytkownika pozwala zaoszczędzić cenny czas. Automatyczne rozpoznawanie rotora (z zabezpieczeniem przed przekroczeniem maksymalnej liczby obrotów) jak również czujnik odpowiedniego wyważenia umożliwiają bezpieczną pracę, a bezobsługowy silnik indukcyjny gwarantuje długie, bezawaryjne użytkowanie.

W wirówkach firmy LabTech ilość obrotów na minutę sięga 22 000, a szeroka gama rotorów horyzontalnych oraz kątowych (także z technologią Easy Lock) pozwala odwirowywać próbki o objętości od 0,2 ml do nawet 6 litrów jednocześnie!

Dzięki certyfikatowi CE IVD wirówki LabTech z powodzeniem sprawdzają się w laboratoriach diagnostycznych czy przyszpitalnych, w których zaleca się stosowanie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro, a także w bankach krwi gdzie używane są do rozdzielania składników krwi.

Funkcjonalne i kompaktowe wirówki laboratoryjne LabTech spełniają najwyższe standardy jakości.

Są ciche, szybkie i wytrzymałe co wpływa pozytywnie na pracę analityków laboratorium. Oprócz tego posiadają wszystkie certyfikaty, dopuszczające je do użytku laboratoryjnego. Przyjazny i bardzo funkcjonalny panel pozwala dowolnie ustawić czas oraz prędkość wirowania co pozytywnie wpływa na komfort pracy analityków laboratoryjnych.

Wirówki te są sprawdzoną i cenioną, wysoce funkcjonalną aparaturą wyposażoną w dużo innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Regularnie poszerzamy ofertę wirówek laboratoryjnych firmy LabTech, które są najwyższej jakości, a my oferujemy je bardzo atrakcyjnych cenach.

Pomagamy również w wyborze wirówki laboratoryjnej, starając się indywidualnie dostosować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta. Każdej zakupionej u nas wirówce laboratoryjnej zapewniamy gwarancję i nasze profesjonalne wsparcie serwisowe.

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do złożenia zapytania. Nawet  jeśli nie znalazłeś na naszej stronie internetowej potrzebnego produktu, nasi specjaliści  pomogą Państwu dobrać odpowiednią wirówkę dla Ciebie.  Tel. +48 22 350 77 07

Wyślij indywidualne zapytanie na kontakt@anchemplus.pl lub opisz je w formularzu kontaktowym, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jak najszybciej i odpowie na każde pytanie.