22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

GENERATORY WODORU

Generator wodoru to urządzenie, które wytwarza wodę nasyconą wodorem. Urządzenia te można zasilać przez uzupełniając zbiorniki generatora. Niektóre generatorów wodoru skonstruowane są w ten sposób że nasycenie wody wodorem funkcjonuje i przebiega po realizacji raptem jednej z czynności np.  naciśnięcia stosownego przycisku.

Generatory wodoru HyGen do chromatografii gazowej przeznaczone do ogólnych zastosowań farmacji, medycynie i laboratoriach. Są urządzeniami certyfikowanym przez Proton Energy Systems. Świadczy o tym, że został dokładnie sprawdzony przez renomowane światowe laboratoria.

generatory wodoru

GENERATORY WODORU W NASZEJ OFERCIE

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów oferty generatorów wodoru?

Skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniego generatora wodoru. W przypadku pytań dotyczących generatorów azotu lub innych naszych produktów zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt@anchemplus.pl

Czystość UHP, która spełnia wymagania analizy śladowej. System bezpieczeństwa z alarmami dźwiękowymi, komunikatami na wyświetlaczu i automatycznym wyłączaniem w przypadku wycieku gazu. Możliwość przejścia na automatyczny gaz obojętny w przypadku wycieku gazu. Równolegle można podłączyć do 4 generatorów. Konfiguracja modułowa. Wyposażony w innowacyjne ogniwo HT PEM do wytwarzania gazu o wysokiej czystości. Wymienny zbiornik na wodę do łatwego czyszczenia i wymiany wody; automatyczna pompa do napełniania wodą do zewnętrznego zaopatrzenia w wodę. Konserwacja: łatwa wymiana worka jonowymiennego i suszarki już po 50 000 litrów H2. Procesor z wyświetlaczem dotykowym CAN-BUS można podłączyć do generatorów (do 32 jednostek), co pozwala monitorowanie stanu operacyjnego.

Generatory wodoru HyGen dostępne w trzech rodzajach modeli dla przepływów gazu:

  • HyGen 200 Nml/min
  • HyGen 400 Nml/min
  • HyGen 600 Nml/min

Generatory  wodoru HyGen cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. Wszystko dzięki temu, że urządzenia te są wyjątkowe w atrakcyjnej cenie spełniają wszystkie wymagania klienta.

Stawiając na naszą firmę i wysoką jakość urządzenia generatorów wodoru HyGen zapewniają sobie Państwo długi czas użytkowania generatora w odpowiednich parametrach.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące generatorów wodoru HyGen lub innych naszych produktów,  na wszelkie chętnie odpowiemy i doradzimy przy ich wyborze.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 22 350 77 07 lub email  kontakt@anchemplus.pl

Kontakt z nami

NAPISZ DO NAS

TELEFON

+48 22 350 77 07

ADRES

ul. Bora-Komorowskiego 56
03-982 Warszawa

Formularz kontaktowy

1 + 12 =