22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

HyGen

Generatory wodoru HyGen dostępne są w trzech modelach dla przepływów gazu 200/400/600 Nml/min. Dzięki gwarantowanej wysokiej czystości (> 99,9999%) generatorów HyGen można używać zarówno do zasilania detektorów, jak i jako źródło gazu nośnego (maksymalnie do piętnastu FID lub do czterech chromatografów gazowych z dozownikiem split/splitless + FID).

HyGen pozwala na doprowadzenie ciśnienia wodoru do 8 barów, co umożliwia stosowanie urządzeń Brezza również do „szybkiej chromatografii gazowej”.

Generator wyposażony jest w innowacyjne ogniwo z membraną wymiany protonów do pracy w wysokiej temperaturze (HT PEM) o niezawodności certyfikowanej przez Proton Energy Systems.

Maksymalne bezpieczeństwo pracy zapewnione jest przez nowoczesne oprogramowanie sterownika, który może być sprzężony z CPU lub PC w celu zdalnego sterowania.

Generator HyGen wyróżnia także możliwość długiego, nieprzerwanego czasu pracy oraz bardzo łatwe napełnianie wyjmowanego zbiornika wody, a także możliwość wymiany końcowego wkładu suszącego bez zanieczyszczenia powietrzem wylotowej linii wodoru.