22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

GENERATORY CZYSTEGO POWIETRZA

Firma Claind od ponad 30 lat oferuje na rynku analitycznym generatory czystego powietrza przydatne w każdym laboratorium. Mogą być wykorzystane zarówno do potrzeb chromatograficznych jako źródło powietrza do detektorów, jako gaz zasilający aparaty TOC oraz do potrzeb innych aparatów gdzie czyste powietrze jest wymagane.

Systemy te możemy podzielić na dwie grupy: generatory ultra czystego powietrza i generatory tzw. powietrza zerowego.

Generatory Ultra czystego powietrza ( AirGen ) wykorzystują technologię zmiennociśnieniowych sit molekularnych do oczyszczania powietrza od innych związków. Dodatkowo dzięki wbudowanemu osuszaczowi produkują bardzo suche powietrze a zastosowana opcja dopalania katalitycznego węglowodorów pozwala na dodatkowe usuniecie zanieczyszczeń organicznych.

W generatorach powietrza zerowego stosuje się tylko dopalanie katalityczne na palladowo-platynowym złożu w wysokiej temperaturze. To proste rozwiązanie daje możliwość uzyskania dużych ilości czystego powietrza.

generatory azotu

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów oferty generatorów czystego powietrza?

Przy współpracy z firma Claind jesteśmy w stanie dobrać generator czystego powietrza odpowiadający Państwa potrzebom technicznym oraz budżetowym. Każdy z generatorów wymaga jako zasilania sprężonego powietrza które może dostarczyć kompresor ( sprężarka ) lub instalacja powietrza technologicznego jeśli znajduje się w laboratorium.