22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

NiGen LCMS

Generatory NiGen LCMS dostępne są w trzech modelach:

  • w wersji 40.1 o wydajności 40 Nl/min z integralnym kompresorem;
  • w wersji 40.0 o wydajności 40 Nl/min bez kompresora;
  • w wersji 100.0 o wydajności 100Nl/min bez kompresora.

NiGen LCMS może zasilać do czterech analizatorów LC-MS. Czystość azotu wynosi do 99,9%, a w azocie wylotowym nie ma węglowodorów. Wysokiej jakości azot zapewniany jest przez układ PSA (adsorpcji zmiennociśnieniowej) objęty wyłącznym patentem CLAIND „Fast Purity”. Inaczej niż w konwencjonalnych membranach z pustymi włóknami, węglowe sita molekularne (CMS), stosowane w technice PSA, pozwalają na prawie całkowitą adsorpcję węglowodorów, ograniczając w ten sposób oddziaływanie analityczne na próbki i widmo.

Generator NiGen LCMS posiada pięćdziesięciolitrowy zbiornik azotu i wewnętrzny zasobnik sprężonego powietrza, co oznacza rzadsze uruchamianie się kompresora, redukując w ten sposób poziom hałasu i wymagania konserwacyjne.
Generator ten wyróżnia także wysoka sprawność przy konkurencyjnej cenie zakupu.

NiGen LCMS w wersji 40.1, która wyposażona jest w specjalny wbudowany kompresor bezolejowy, charakteryzuje się minimalnym poziomem hałasu – możliwe jest to dzięki zastosowaniu izolacji akustycznej i elementów antywibracyjnych – a serwis kompresora jest potrzebny dopiero po 14 000 godzinach pracy.

W generatorze NiGen LCMS istnieje także możliwość podłączenia do fabrycznej linii sprężonego powietrza – w wersji 0 (bez kompresora). Przy użyciu specjalnego wyposażenia pomocniczego istnieje także możliwość sprzężenia z PC i/lub siecią Ethernet.