22 350 77 07
kontakt@anchemplus.pl

GENERATORY AZOTU

Generatory azotu sprężonego powietrza przeznaczone do ogólnych zastosowań laboratoryjnych, medycynie, farmacji i działaniach rozwojowych. W swojej bogatej ofercie posiadamy duży wybór różnych, serii modeli  generatorów azotu dostosowując je indywidualnie do potrzeb i wymagania różnych klientów.  

Nasze generatory azotu NiGen, są certyfikowane, co potwierdza ich najwyższą jakość  wytwarzającego azotu ze sprężonego powietrza, w porównaniu do alternatywnego zasilania zawsze się sprawdzają.

Oferujemy takie generatory azotu NiGen jak:

  • Generatory azotu NiGen
  • Generator NiGen HF
  • Generatory NiGen LCMS
  • Generator NiGen Micro

 

generatory azotu

Potrzebujesz pomocy lub szczegółów oferty generatorów azotu?

Skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniego generatora azotu. W przypadku pytań dotyczących generatorów azotu lub innych naszych produktów zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt@anchemplus.pl

Generator NiGen HF

To technologia sit molekularnych PSA gwarantuje azot UHP w systemach GC i ICP dla. Dzięki patentowi CLAIND „Fast Purity” do transportu azotu o wysokiej czystości. Możesz go rozwiązać w ciągu 30 minut. Sprężarka ma dwa 50-litrowe wewnętrzne zbiorniki magazynowe – jeden na sprężone powietrze i jeden azot. Niezwykle niezawodna sprężarka powietrza, wymagana już po 14 000 godzin pracy utrzymaniu. Dostępne 2 wyloty gazu: azot UHP i powietrze bezolejowe. Centralną jednostkę sterującą i ekran dotykowy można podłączyć przez magistralę CAN, a do generatora (do 32 jednostek), który umożliwia monitorowanie stanu pracy.

Generatory NiGen LCMS

To technologia PSA z sitem molekularnym zastosowana w serii NiGen maksymalnie zmniejsza pozostałości tlenu i wody, ale nawet obecność węglowodorów w powietrzu, co powoduje wyjątkowo czystą emisję azotu. Częstotliwość początkowa sprężarek jest niższa, co zmniejsza poziom hałasu i konserwacji spowodowane jest to wielkością 50 litrów wewnętrznych zbiorników magazynowych powietrza i azotu. Wymagania konserwacji sprężarki powietrza powinno się odbyć dopiero po 16 000 godzin pracy. Może zasilać do 4 urządzeń LCMS (typ NiGen LCMS-100).
Centralna jednostka sterująca i ekran dotykowy umożliwiają monitorowanie stanu pracy.

Generator NiGen Micro

To technologia PSA która gwarantuje wysoką czystość azotu. Patent CLAIND „Fast Purity” transportu azotu o wysokiej czystości jest w stanie rozwiązać w krótkim czasie dostarczanie azotu do 5000 Nml/min. W konfiguracji wieżowej można łączyć ze sobą do 4 generatorów. Konfiguracja modułowa. Można go podłączyć do sprężarki powietrza (AirComp) z serii Brezza. Centralną jednostkę sterującą i ekran dotykowy można podłączyć do generatora za pośrednictwem magistrali CAN (do 32 jednostek), co pozwala monitorować stan pracy.

Generatory azotu NiGen

Dzięki patentowi CLAIND „Fast Purity” transport azotu o wysokiej czystości jest bardzo krótki w stanie rozwiązać na czas. Technologia UHP PSA jest dostępna w dwóch wersjach:  wersji standardowej i  w wersji HC, która pozwala na 100% usuwanie węglowodorów (HCT <0,1 ppm wysokiej czułości dla aplikacji z detektorami). W konfiguracji wieżowej można połączyć ze sobą do 4 generatorów. Konfiguracja modułowa. Można go podłączyć do sprężarki powietrza (AirComp) z serii Brezza. Centralną jednostkę sterującą i ekran dotykowy można podłączyć do generatora za pośrednictwem magistrali CAN (do 32 jednostek), co pozwala monitorować stan pracy.

OLYMPIA AN 60-1

OLYMPIA AN 60-1 to generator azotu I czystego powietrza przeznaczony do systemów LCMS, MP-AES i innych podobnych gdzie potrzebne jest suche czyste powietrze i azot. Generator wyposażony jest w specjalną wyciszającą obudowę pozwalającą na prace bezpośrednio w laboratorium. Dzięki specjalnemu systemowi optymalizacji pracy zużywa o ok. 30% mniej energii niż tradycyjne generatory. Posiada bezolejowy kompresor śrubowy o zmiennej prędkości obrotów co znacznie wpływa na wydłużenie czasu pracy sprężarki. Dodatkowo ma membranowy osuszacz powietrza poprawiający parametry produkowanego gazu. Sterowany jest poprzez specjalne oprogramowanie z platformy Claind4You. Wydajność to 18/25 L/min azotu i do 26 L/min czystego i suchego powietrza.

OLYMPIA N 70-1

Generator azotu OLYMPIA N 70-1 przeznaczony jest do systemów wymagający dostarczania dużych ilości azotu takich jak spektrometry LCMS, systemy przygotowywania próbek ( zatężarki ) i podobne. Wyposażony jest w wyciszającą obudowę pozwalającą na prace bezpośrednio w laboratorium. Dzięki specjalnemu systemowi optymalizacji pracy zużywa o ok. 30% mniej energii niż tradycyjne generatory a bezolejowy kompresor śrubowy o zmiennej prędkości obrotów znacznie wpływa na wydłużenie czasu pracy sprężarki. Dodatkowy membranowy osuszacz powietrza poprawiający parametry azotu. Sterowany jest poprzez specjalne oprogramowanie z platformy Claind4You. Wydajność produkcji suchego azotu to 80 L/min przy ciśnieniu do 8,5 bar.

Nasze generatory wyróżnia bardzo wysoka jakość przy konkurencyjnej i rozsądnej cenie zakupu.