Automatyczne dozowniki

Microlab 600

Microlab 600 to modułowa pompa strzykawkowa przeznaczona do zadań związanych z przenoszeniem cieczy, tam gdzie zadanie to jest zbyt duże dla strzykawki lub pipety, ale niewystarczające, aby uzasadnić zastosowanie robota do dozowania cieczy.

Microlab 600 oferuje dokładność i precyzję, które przewyższają wyroby ze szkła klasy A, a zastosowanie graficznego interfejsu użytkownika pozwala na łatwe i szybkie rozcieńczanie i dozowanie cieczy

Każde laboratorium ma zadania, które są za małe, aby je zautomatyzować, i za duże, aby można je było wykonać ręcznie. Microlab 600 to półautomatyczny dozownik cieczy zaprojektowany specjalnie do tych „pośrednich” aplikacji. Microlab 600 zwiększa przepustowość i powtarzalność, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić odczynniki oraz zmniejszyć koszty.

Konfigurowanie Microlab 600 jest proste i polega na wybraniu opcji rozcieńczalnika lub dozownika. Każdy rozcieńczalnik / dozownik zawiera wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy. Wszystkie konfiguracje Microlab 600 są dostarczane ze strzykawkami o wybranych objętościach określanych przy zakupie.

Kontakt z nami

NAPISZ DO NAS

kontakt@anchemplus.pl

TELEFON

+48 22 350 77 07

ADRES

ul. Bora-Komorowskiego 56
03-982 Warszawa

Formularz kontaktowy

12 + 5 =